Oferta Specjalna

PAKIET 3 ATRAKCJI

Pakiet obejmujący:
• 20 minutowy przejazd na gokartach w Akademii Driftingu,
• wejście do Kina 7D na wybrany seans,
• wejście na Strzelnicę Laserową - 100 strzałów na uczestnika

Cena: 55zł/os.
Czas trwania uzależniony jest od ilości uczestników.

PAKIET 4w1

• Wejście na gokarty - 20 minut,
• Kino 7D,
• Strzelnica Laserowa (strzelanie bez limitu)
• wejście na Planetę VR - Strefę Wirtualnej Rzeczywistości.

Cena: 75zł/os.
Czas trwania uzależniony jest od ilości uczestników.

PLANETA VR

Typowe przyjęcie dla fanów wirtualnej rzeczywistości obejmujące:
• 90 minut gry na 3 stanowiskach
• strzelnicę laserową bez ograniczeń dla oczekujących.

Cena: 49zł/os.

Minimalna ilość to 6 uczestników.

Największą popularnością wśród naszych gości cieszy się Pakiet 4w1, niemniej jednak wszystkie warianty obejmują urodzinowe strojenie sali oraz zaproszenia dla gości do odebrania w naszym punkcie.

Istnieje możliwość przyniesienia przez Państwa przekąsek, napojów oraz tortu.
Na Państwa życzenie udostępniamy stolik dla dzieci pełną zastawę urodzinową.
 
Do każdej rezerwacji ustalamy plan przebiegu imprezy w zależności od wybranego przez Państwa wariantu oraz indywidualnych ustaleń.
 
Dla Państwa oraz opiekunów oczekujących na dzieciaki proponujemy rezerwację stolika w kawiarni Młynek i Kawa, która znajduję się obok Planety VR i Kina 7D. Mogą Państwo miło i przyjemnie spędzić czas przy kawie, dodatkowo na całość zamówienia otrzymują Państwo z naszej strony 15% rabatu.
Nie ma możliwości wniesienia do kawiarni własnych przekąsek, ale istnieje możliwość podania tortu w lokalu na Państwa życzenie.
 

Czym charakteryzują się atrakcje zawarte w naszych pakietach:

 
KINO 7D –  jest to kino ze specjalnymi efektami tj. wiatr, woda, dotyk, dym, ruchome fotele, filmy oglądamy w specjalnie przeznaczonych do tego okularach, co sprawia, że możemy poczuć się jak uczestnicy danej scenerii. Na chwilę obecną do wyboru znajduje się 10 filmów o różnych tematykach, z pewnością w naszym repertuarze znajdzie się coś dla najmłodszych jak i starszych kinomaniaków.
 
Planeta VR Strefa Wirtualnej Rzeczywistości – niesamowite przeżycie w googlach dających obraz 360 stopni, gdzie nasze rzeczywiste ruchy mają odzwierciedlenie w wybranej przez nas grze lub przeżyciu. W ofercie posiadamy szeroki wybór scenerii, gier edukacyjnych, spacer z dinozaurami lub po dnie oceanu, skakanie w rytm muzyki, symulator pracy, wspinaczkę i wiele innych, tak więc czyste szaleństwo
 
Akademia Driftingu – zapewne atrakcja Państwu znana, specjalne pojazdy przeznaczone do driftingu, które po zaciągnięciu specjalnej dźwigni wprawiają pojazd w poślizg i pozwalają na szaloną zabawę. Z pojazdów mogą korzystać dzieci od 4 roku życia.
 
Strzelnica Laserowa – Broń strzela laserowymi pociskami, w związku z tym jest w 100% bezpieczna dla dzieci. Uczestnicy strzelają do specjalnie przeznaczonego do tego programu, obejmuje on kilkanaście wariantów – standardowe tarcze strzeleckie, rzutki i inne gry.
 
W miarę możliwości istnieje możliwość modyfikacji Pakietów na Państwa życzenie.
 

Jeśli posiadają Państwo pytania w związku z ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Bilety grupowe

Poproś o indywidualną wycenę.